Zobrazen 1. – 12. z 28 výsledků

Zobrazit kategorie a filtry

GYM GUN 90 GRIP

412  bez DPH 247  bez DPH
499  s DPH 299  s DPH
GYM GUN 90 Grip jsou perfektní pomůckou pro každodenní trénink. Díky ideálnímu tvaru padnou skvěle do ruky a díky svoji variabilitě vám umožní více variant u jednotlivých cviků. Zátěžový popruh udrží až 150 kg (dohromady oba 300kg), dovolí přirozené nastavení rukou a tak nebudete omezeni v rozsahu pohybu. Změnou úchopových pozic se aktivují nová svalová vlákna a Váš trénink tak dostane nový rozměr. Nedovolte, aby vás omezovaly statické tyče nebo rukojeti.

GYM GUN Power bag SET 4 ks 5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg

4.537  bez DPH
5.490  s DPH
Power Bag je vhodný doplněk pro funkční trénink. Perfektní alternativa pro komplexní procvičení celého těla, rozvoj síly, dynamiky a procvičení celých svalových skupin. Je vyroben z odolného omyvatelného materiálu a vnitřek obsahuje výplň ze sypkého materiálu o hmotnosti 5 kg, 10 kg, 15 a 20 kg. Díky více možnostem uchopení lze s power bagem provádět různorodé cviky. Zátěžový pytel je navíc barevně odlišen podle své hmotnosti, čímž vám usnadní orientaci při tréninku. Power bag je skvělou alternativou k činkám či medicinbalům a lze jej použít jak venku v přírodě, tak i doma nebo ve fitness centrech.

Plyometrický pěnový blok GYM GUN Soft Plyo Box 75 × 60 × 50 cm

2.471  bez DPH
2.990  s DPH
Tento GYM GUN Soft Plyo Box je nezbytným nástrojem k intenzivnímu cvičení pro každého. Nabízí tři různě dlouhé strany, které jsou ideální pro plyometrické cviky, nebo Cross-Training. Každá z uvedených výšek představuje jiný stupeň obtížnosti. Díky vysoké nosnosti si můžete být jisti, že vás tato bedna na výskoky podpoří, a vzhledem ke kvalitnímu povrchu, hrany nepoškodí vaše holeně.
Na objednání

BALANČNÍ PODLOŽKA S POSILOVACÍMI EXPANDERY, 60 CM

1.231  bez DPH
1.490  s DPH
Balanční podložka, která patří k jedné z nejoblíbenějších cvičebních pomůcek, sloužící k rozvíjení vnitřní i vnější svalové rovnováhy a stimulování stabilizačního systému těla. Lze ji využívat pro silové posilování zapojující všechny svalové partie v těle, ale také pro kardio tréninky rozvíjející dynamiku a celkovou zdatnost cvičence.
Na objednání

DŘEVĚNÉ KRUHY S POPRUHY

818  bez DPH
990  s DPH
Gymnastické kruhy jsou opět velmi populární cvičební pomůckou. Nejedná se však již o kruhy se složitým závěsným mechanismem, jak jsme tomu byli zvyklí ve školní tělocvičně. Tyto kruhy jsou jednoduše demontovatelné, pomocí popruhů, díky kterým je připevníte téměř kdekoli.

GYM GUN ZVEDÁK NA OSU DEADLIFT BAR JACK

2.058  bez DPH
2.490  s DPH
GYM GUN Zvedák Deadlift Bar Jack je nezbytným pomocníkem pro pohodlné a především bezpečné nakládání vaší činky bez sebevětší námahy. Díky páce lze uzvednout i tu nejvíc naloženou činku kontrolovaným způsobem bez velké vynaložené síly.

ŠEDÁ FITNESS PODLOŽKA S OKY NA CVIČENÍ GYM GUN GG140

488  bez DPH
590  s DPH
Šedá fitness podložka s oky na cvičení GYM GUN GG140 Fitness podložka s oky je vyrobena ze zdravotně nezávadného a dokonale tlumícího materiálů SOFT PVC. Tato podložka skvěle tlumí nárazy a zaručí maximální komfort během tréninku. Fitness podložka GYM GUN má široké využití a to od běžného fitness tréninku či strečingu, jógy, pilates až po fyzioterapii. Tento model podložky je vybaven oky, díky kterým je možno pověsit na zeď. Což je hygienické a estetické.

GYM GUN Siedster, zátěžové tahací saně

4.050  bez DPH
4.900  s DPH
GYM GUN Siedster, Ø 50 mm, zátěžové tahací saně z masivní oceli.
Na objednání

MASÁŽNÍ VÁLEC – JOGA ROLLER, 13×33 CM

273  bez DPH
330  s DPH
Masážní válec – Joga Roller je moderní pomůcka pro účinnou hloubkovou masáž těla, zlepšování stability, potréninkovou regeneraci, snížení svalového napětí, a zlepšení krevního oběhu.
Na objednání

MÍČ NA JÓGU A PILATES – OVERBALL, 20-25 CM

74  bez DPH
89  s DPH
Overball je míč vhodný při rehabilitacích, ale i při posilování a protahování všech svalových partií, Je to malý měkký míč, který má v průměru 25 cm. Míč je nafukovací a záleží tedy na vás a druhu vykonávaného cvičení, zda míč nafouknete úplně, nebo jen zčásti.
Na objednání

ODPOROVÁ GUMA ČERNÁ, 2080×33×4 MM, 20-35 KG

355  bez DPH
429  s DPH
Slouží k provádění posilovacích a rehabilitačních cviků a je také ideálním doplňkem tréninku aerobního. Pravidelné používání gum zlepšuje kondici, zvyšuje pružnost kloubů a pomáhá spálit nadbytečnou tukovou tkáň. Je ideální pomůckou k tréninku v domácím prostředí. K provedení zvoleného tréninkového programu stačí malý prostor.
Na objednání

ODPOROVÁ GUMA ČERVENÁ, 2080×30×4 MM, 15-30 KG

314  bez DPH
380  s DPH
Slouží k provádění posilovacích a rehabilitačních cviků a je také ideálním doplňkem tréninku aerobního. Pravidelné používání gum zlepšuje kondici, zvyšuje pružnost kloubů a pomáhá spálit nadbytečnou tukovou tkáň. Je ideální pomůckou k tréninku v domácím prostředí. K provedení zvoleného tréninkového programu stačí malý prostor.