Zobrazen 1. – 12. z 19 výsledků

Zobrazit kategorie a filtry

Extrifit Bag orange

118  bez DPH
143  s DPH
Nepromokavý vak na oblečení, boty či cokoli jiného vhodný nejen do posilovny. Nadčasová barva se hodí jak pro muže, tak pro ženy, doplňte své vybavení o originální bag z dílny firmy Extrifit, který všem jasně ukáže, jaký sport je pro Vás ten nej!

Extrifit Dávkovací pumpička 1 l

29  bez DPH
35  s DPH
Dávkovací pumpička od firmy Extrifit- Dávkovač je kompatibilní i s většinou dalších iontových nápojů.

Extrifit držák na SPZ

164  bez DPH
199  s DPH
Podložka pod registrační značku SPZ s logem Extrifit.

Extrifit Key ring

51  bez DPH
62  s DPH
Originální přívěsek - klíčenka na krk s logem a nápisy Extrifit. Dostupná jsou dvě barevná provedení - bílo-oranžová a černo-oranžová. Odepínací plastová spona s klíčovou částí. Karabina na klíče, flashku, mobilní telefon a další předměty k zavěšení.
Na objednání

Extrifit Key ring – Women Line

51  bez DPH
62  s DPH
Originální přívěsek - klíčenka na krk s logem a nápisy Extrifit, Women Line a podpisem Sabiny Plevákové. Oranžovo-bílý květovaný design řady pro ženy. Odepínací plastová spona s klíčovou částí. Karabina na klíče, flashku, mobilní telefon a další předměty k zavěšení.

Extrifit Opasek Extrifit

495  bez DPH
599  s DPH
Vysoce kvalitní kožený opasek Extrifit pro maximální výkon, sílu a sebedůvěru při tréninku se zátěží. Určený pro těžké cviky do posilovny.

Extrifit Osuška

322  bez DPH
390  s DPH
Osuška Extrifit je k dostání v barevné variantě oranžovo-bílé a oranžovo-černé ve velikosti 140 x 76 cm. Osušku využijete nejen při svých sportovních aktivitách, ať už ve fitness centru, nebo při venkovních sportech. Vyrobeno v České republice.

Extrifit Pen – black

36  bez DPH
44  s DPH
Víte, jakými propiskami podepisuje Vojta Koritenský přihlášku na Olympia 212 Showdown? Přece propiskami Extrifit! Elegantní propisovací tužka v černém provedení s kovovými stříbrnými prvky a bílo-oranžovým logem firmy Extrifit nenechá nikoho na pochybách, k jakému sportu se hrdě hlásíte!

Extrifit Pillbox Women Line white

37  bez DPH
45  s DPH
Velmi praktické cestovní plastové pouzdro pro uchování Vašich vitamínů, tablet či kapslí až na 5 dní (5 přihrádek).

Extrifit Ručník

222  bez DPH
269  s DPH
Ručník Extrifit je k dostání v barevné variantě oranžovo-bílé a oranžovo-černé ve velikosti 100 x 50 cm. Ručník využijete nejen při svých sportovních aktivitách, ať už ve fitness centru, nebo při venkovních sportech. Vyrobeno v České republice.
Na objednání

Extrifit Ručník bílo-oranžový EX nový

164  bez DPH
199  s DPH
Ručník Extrifit v barevné variantě oranžovo-bílé ve velikosti 87x50 cm.
Na objednání

Extrifit Silikonový Náramek nový bílá

24  bez DPH
29  s DPH
Komunita firmy Extrifit se rozrůstá, pokud i Vy chcete být její součástí, nebojte se přiznat svoji příslušnost tímto exkluzivním motivačním náramkem.