Zobrazuji všechny 3 výsledky

Zobrazit kategorie a filtry
Na objednání

BĚŽECKÝ PÁS GYM GUN LED GGC-12

57.025  bez DPH
69.000  s DPH
Masivní konstrukce, velká běžecká plocha, tichý chod a přehledný led panel to jsou základní vlastnosti našeho běžeckého pásu pro fitness centra a komerční prostory. Na led obrazovce si můžete zobrazit: čas, vzdálenost, rychlost, sklon, kalorie a srdeční frekvenci.
Na objednání

BĚŽECKÝ PÁS GYM GUN TOUCH LCD 18,5 PALCE GGC-13

65.289  bez DPH
79.000  s DPH
Masivní konstrukce, velká běžecká plocha, tichý chod a přehledný led panel to jsou základní vlastnosti našeho běžeckého pásu pro fitness centra a komerční prostory. Na led obrazovce si můžete zobrazit: čas, vzdálenost, rychlost, sklon, kalorie a srdeční frekvenci. 47 cm dotyková obrazovka se systémem Android. Kromě klasických funkcí jako je zobrazení času, vzdálenosti, rychlosti, sklonu, kalorii a srdeční frekvenci si může zvolit virtuální běh nebo spustit oblíbenou hudbu na YouTube.cz či film na Netflix.com. Dotykový panel má USB port s konektorem pro sluchátka, Bluetooth a Wi-Fi.
Na objednání

BEZMOTOROVÝ BĚŽECKÝ PÁS GYM GUN GGC-14

70.248  bez DPH
85.000  s DPH
Bezmotorový běžecký pás GYM GUN je inovativní běžecký pás, u kterého k rozpohybování běžecké plochy musí dojít vlastními silami. Tento pás má revoluční běžeckou plochu, kterou tvoří 62 oddělených, do sebe zapadajících profilovaných lamel pokrytých kvalitní pryží, které vytváří zcela neobvyklý a zároveň velmi přirozený povrch na běhání. Samozřejmostí ve výbavě pásu je držák na láhev s pitím, transportní kolečka a systém pro vyrovnávání nerovnosti podlahy. Díky konkávnímu zakřivení běžecké plochy, která kopíruje pohyb nohou a tlumí nárazy, šetříte své klouby a jste tak schopni zvládnout i delší trénink! Posuň svůj trénink na maximum díky speciálně tvarovaným madlům, které můžete uchopit dlaněmi nebo se zapřít pažemi.