Zobrazen 1. – 12. z 50 výsledků

Zobrazit kategorie a filtry

GYM GUN 90 GRIP

412  bez DPH 247  bez DPH
499  s DPH 299  s DPH
GYM GUN 90 Grip jsou perfektní pomůckou pro každodenní trénink. Díky ideálnímu tvaru padnou skvěle do ruky a díky svoji variabilitě vám umožní více variant u jednotlivých cviků. Zátěžový popruh udrží až 150 kg (dohromady oba 300kg), dovolí přirozené nastavení rukou a tak nebudete omezeni v rozsahu pohybu. Změnou úchopových pozic se aktivují nová svalová vlákna a Váš trénink tak dostane nový rozměr. Nedovolte, aby vás omezovaly statické tyče nebo rukojeti.

GYM GUN NALOŽENÁ OSA EZ – VELKÝ SET

24.711  bez DPH
29.900  s DPH
Materiál: kalená ocel, povrchová úprava: chrom, povrch rukojeti: vroubkování, průměr rukojeti: 3 cm

GYM GUN NALOŽENÁ OSA ROVNÁ – VELKÝ SET

24.711  bez DPH
29.900  s DPH
Materiál: kalená ocel, povrchová úprava: chrom, povrch rukojeti: vroubkování, průměr rukojeti: 3 cm
Na objednání

GYM GUN ADAPTÉR NA ZÁDOVÉ SVALY – V

826  bez DPH
999  s DPH
GYM GUN adaptér na zádové svaly – V Obouruční adaptér je vhodný ke cvikům na záda, přesněji přítahům spodní kladky, přítahům osy k hrudi a podobným variantám cvičení. Materiál ocel

GYM GUN ADAPTÉR NA ZÁDOVÉ SVALY – V tvarovaný

1.397  bez DPH
1.690  s DPH
GYM GUN adaptér na záda – V tvarovaný je speciálním příslušenstvím k profesionálním posilovacím strojům, které vám rozšíří možností každodenního cvičení. Obouruční adaptér je vhodný ke cvikům na záda, přesněji přítahům spodní kladky, přítahům osy k hrudi a podobným variantám cvičení. Úchopy jsou speciálně navrženy tak, aby padly do ruky naprosto každému bez ohledu na to, jak velkou ruku máte. Díky ergonomickému úchopu se stane cvičení mnohem efektivnější, zdravější a příjemnější.

GYM GUN SET ADAPTÉRŮ – CHAIN POWER

7.430  bez DPH 6.190  bez DPH
8.990  s DPH 7.490  s DPH
Adaptéry chain power byly navržené podle uživatelských zkušeností, abyste maximalizovali svůj trénink na maximu. Tyto adaptéry umožňují větší rozmanitost cviků pro různé tréninkové účely a rozšiřují spektrum cvičení různých svalových partií. Nastavte 3 polohy rukojeti Lze nastavit z neutrální rukojeti do pronační nebo supinační polohy během několika sekund! To, co dříve vyžadovalo až 3 samostatné příslušenství, je nyní možné pouze v 1! Otočná rukojeť o 360° Jednostranná konstrukce kulového kloubu umožňuje samostatné otáčení rukojetí o 360°. Vnáší do každého pohybu vyšší úroveň svobody a plynulosti. Kompletně přepracovaný úchop Vylepšené pohodlí při úchopu, není třeba nosit rukavice, dlaně se neodírají, žádné mozoly, minimalizuje únavu rukou a dělá váš trénink pohodlnějším.

GYM GUN TRICEPS POPRUH

495  bez DPH 372  bez DPH
599  s DPH 450  s DPH
Triceps popruh GYM GUN je vyroben z vysoce kvalitního polyesterového popruhu. Uvnitř tricepsových stahovacích popruhů je ušita měkká neoprenová podšívka, která zlepšuje komfort při cvičení. Dvě délky: Tricepsové lano nabízí dvě možnosti délky lana, což vám umožní mnoho variant využití tohoto popruhu. Používejte pro tricepsové stahování, tricepsová extenze, kladívkové curlingy, břišní kliky a další.
Na objednání

BALANČNÍ PODLOŽKA S POSILOVACÍMI EXPANDERY, 60 CM

1.231  bez DPH
1.490  s DPH
Balanční podložka, která patří k jedné z nejoblíbenějších cvičebních pomůcek, sloužící k rozvíjení vnitřní i vnější svalové rovnováhy a stimulování stabilizačního systému těla. Lze ji využívat pro silové posilování zapojující všechny svalové partie v těle, ale také pro kardio tréninky rozvíjející dynamiku a celkovou zdatnost cvičence.
Na objednání

BEZMOTOROVÝ BĚŽECKÝ PÁS GYM GUN GGC-14

70.248  bez DPH
85.000  s DPH
Bezmotorový běžecký pás GYM GUN je inovativní běžecký pás, u kterého k rozpohybování běžecké plochy musí dojít vlastními silami. Tento pás má revoluční běžeckou plochu, kterou tvoří 62 oddělených, do sebe zapadajících profilovaných lamel pokrytých kvalitní pryží, které vytváří zcela neobvyklý a zároveň velmi přirozený povrch na běhání. Samozřejmostí ve výbavě pásu je držák na láhev s pitím, transportní kolečka a systém pro vyrovnávání nerovnosti podlahy. Díky konkávnímu zakřivení běžecké plochy, která kopíruje pohyb nohou a tlumí nárazy, šetříte své klouby a jste tak schopni zvládnout i delší trénink! Posuň svůj trénink na maximum díky speciálně tvarovaným madlům, které můžete uchopit dlaněmi nebo se zapřít pažemi.
Na objednání

DŘEVĚNÉ KRUHY S POPRUHY

818  bez DPH
990  s DPH
Gymnastické kruhy jsou opět velmi populární cvičební pomůckou. Nejedná se však již o kruhy se složitým závěsným mechanismem, jak jsme tomu byli zvyklí ve školní tělocvičně. Tyto kruhy jsou jednoduše demontovatelné, pomocí popruhů, díky kterým je připevníte téměř kdekoli.

Extrifit Bidon 1000 ml

73  bez DPH
88  s DPH
Sportovní lahev o objemu 1000 ml od firmy Extrifit se zajímavým designem zajisté oceníte při Vašich sportovních aktivitách. Jsou vhodné pro ředění jakýchkoli sportovních nápojů. Lahve velmi dobře padnou do ruky.